SERWIS KOMPUTEROWY.

Expert IT to również Serwis sprzętu komputerowego. Na pewno zdarza się że przypadkiem lub umyślnie uszkodzi nam się komputer, laptop, drukarka.

W procesie naprawy sprzętu najważniejsza jest diagnostyka. Dzięki trafnej diagnozie uszkodzonego sprzętu może się okazać że użytkownik zaoszczędzi na naprawie którą mógłbym wykonać ktoś kto nie zajmuje się tym zawodowo.

Oprócz sprzętu komputerowego naprawimy również sprzęt RTV.

SYSTEMY ALARMOWE / MONITORING.

Będąc poza domem lub firmą dostając informację o włamaniu bądź zadymieniu chcielibyśmy jak najszybciej dowiedzieć się co się mogło stać.

Posiadając zestaw systemu alarmowego + monitoring z każdego miejsca na świecie możemy podejrzeć co jest przyczyną niepokojącej nas informacji. Są różne nieoczekiwane zdarzenia których nie jesteśmy świadkami a informacja jak dana sytuacja się wydarzyła czasami jest kluczowa podczas dochodzenia naszych praw do odszkodowań bądź nie poniesienia kosztów.

System monitoringu w firmach spostrzegany jest przez pracowników jako kontrola ich pracy. Jest to mylne podejście. W chwili wypadku nagranie z monitoringu może być kluczowe w dochodzeniu swoich praw przez pracownika bądź na odwrót.

SIECI TELEINFORMATYCZNE.

Przed przystąpieniem do procesu projektowania sieci teleinformatycznej analizujemy potrzeby użytkowników. Ważnym aspektem jest uwzględnienie uwarunkowań infrastruktury, w której sieć będzie funkcjonować. Prawidłowo wykonana sieć teleinformatyczna usprawnia w istotny sposób działanie przedsiębiorstwa, a tym samym przynosi korzyści finansowe Państwa firmie.

USŁUGI ELEKTRYCZNE.

Zajmujemy się:

  • Projektowaniem instalacji elektrycznych
  • Przebudowami instalacji elektrycznych
  • Wykonujemy pomiary elektryczne
  • Usuwanie awarii
  • Obsługa elektryczna firm

Posiadamy nieograniczone uprawnienia elektryczne dzięki czemu każda usługa wykonana przez naszą firmę jest poparta dokumentami świadczącymi o wiedzy jaką posiadamy.

SPRZEDAŻ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO / TUSZY / TONERÓW.

Zajmujemy się sprzedażą tuszy i tonerów do wielu modeli drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku. W swojej ofercie posiadamy również komputery stacjonarne, laptopy, podzespoły bazowe oraz wiele wiele innych.

OUTSOURCING.

Świadczymy również usługi na terenie Kostrzyna oraz okolic. Posiadamy stałe umowy na kompletną obsługę informatyczną wielu kostrzyńskich przedsiębiorstw. Outsourcing jest doskonałą opcją, dla firm, którym nie opłaca się zatrudniać informatyków na etat. Zajmujemy się obsługą i konserwacją sprzętu komputerowego, obsługą oprogramowania oraz peryferiów.

DPD PICK-UP
ODBIERZ / NADAJ PACZKĘ.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ