O NAS.

Centrum Serwisowe Expert IT S.C. Marcin Dłubała, Marcin Sroka to młody zespół który zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji na terenie województw Lubuskie, Zachodniopomorskie. Dzięki temu, że jesteśmy w stanie obsłużyć inwestycje kompleksową pod kątem branży elektrycznej 

COŚ WIĘCEJ…

Firma Expert IT S.C. powstała po długich rozmowach właścicieli dwóch firm:

Mobilne Usługi Informatyczne Expert IT Marcin Dłubała

EL-TECH Marcin Sroka

Doszliśmy do wniosku że razem możemy więcej. Biorąc pod uwagę doświadczenie w zakresie informatyki Marcina Dłubała, które zdobył pracując na stanowiskach serwisant oraz informatyk przed założeniem firmy oraz doświadczenie Marcina Sroka w zakresie elektryki oraz automatyki domowej tworzymy zespół który może kompleksowo obsłużyć inwestycje. Gdy wchodzimy na inwestycje rozprowadzamy instalacje elektryczne, informatyczne, system alarmowy, monitoring, system inteligentnego domu co powoduje że nie przewija się przez obiekt wiele firm, tylko jedna – Expert IT.

Marcin Dłubała, Marcin Sroka

To ma sens.

Okazuje się że wiele firm w naszym regionie nie potrzebuje mieć na etacie informatyka czy elektryka, dlatego wychodzimy do Państwa z naszą ofertą. Dzięki nam możecie zaoszczędzić trochę pieniędzy, a zlecenia które realizujemy powodują wzbogacenie naszego doświadczenia czym wykazujemy się u kolejnych kontrahentów.

Kompleksowa obsługa
na wyciągnięcie ręki.

Skontaktuj się z nami